Dlaczego warto wziąć udział w Artificial Intelligence & BIG DATA Congress?


Sztuczna inteligencja zmienia, a wręcz rewolucjonizuje otaczający nas świat. U nas poznasz jej możliwości i będziesz gotowy na nadchodzące zmiany.

AI przez ogromną liczbę ekspertów uznawana jest za najważniejszy trend technologiczny. Poznaj jej możliwości i zbuduj przewagę konkurencyjną.

W ankiecie przeprowadzonej wśród ponad 1600 specjalistów od marketingu, 61% z nich, niezależnie od wielkości firmy, wskazało uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję jako najważniejsze inicjatywy firmy w zakresie danych na 2019 r.

Dzięki rozszerzonej formule use case, poznasz najnowsze zastosowania sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i zbiorów big data.

Ogromna liczba największych firm korzysta z AI. U nas poznasz osoby decyzyjne i będziesz mógł nawiązać kontakt dzięki networkingowi.

Sztuczna inteligencja ma ogromne możliwości. Oto najciekawsze przykłady: AI wygrała z mistrzem świata gry w go, robot humanoidalny Sophia otrzymał obywatelstwo Arabii Saudyjskiej, w Chinach robot zdał egzamin lekarski i perfekcyjnie stawia diagnozy, a autonomiczne pojazdy na szwajcarskich ulicach rozwożą paczki.

Przewiduje się, że wpływ technologii sztucznej inteligencji na biznes zwiększy wydajność pracy nawet o 40% i umożliwi ludziom efektywniejsze wykorzystanie czasu.

Sprawdź, co Członkowie Rady Programowej oraz Prelgenci mówią o AI & BIG DATA Congress