Jak AI przygotowuje obsługę klienta na wyzwania nadchodzącej dekady

Nieograniczony dostęp do internetu, smartfony oraz popularyzacja mediów społecznościowych dramatycznie zmieniły sposób, w jaki prowadzimy biznes. Nigdzie nie jest to tak widoczne, jak w obsłudze klienta. Znajdujemy się obecnie w okresie przejściowym, kiedy zupełnie nowa generacja konsumentów (tak zwani millenialsi oraz Gen Z), wychowana na nowych narzędziach wymaga naszej obecności “na ich terenie”. Niestety “ich … Czytaj więcej »

11. AI & Big Data Congress: W jakim kierunku zmierzają nowoczesne przedsiębiorstwa?

23 i 24 września 2019 r. w Arche Hotel Krakowska odbył się AI & Big Data Congress. Już po raz jedenasty czołowi przedstawiciele ze świata biznesu, administracji, mediów i nauki spotkali się, aby dyskutować o postępującej digitalizacji oraz rozwiązaniach wykorzystujących sztuczną inteligencję, automatyzację i przetwarzanie dużych ilości danych. Jesienna edycja kongresu odbyła się razem z … Czytaj więcej »

AI & Big Data Congress: technologia, która zmienia biznes w Polsce

23 i 24 września w Arche Hotel Krakowska, w Warszawie odbędzie się AI & Big Data Congress. Już po raz jedenasty kongres odpowie na pytania związane z digitalizacją, rozwojem technologicznym oraz ewolucją polskich przedsiębiorstw. Jesiennej edycji AI & Big Data Congress będzie towarzyszyło Forum Nowoczesnej Produkcji. Industry Tech. Przewaga dzięki informacji AI & Big Data … Czytaj więcej »

Rada Programowa AI & Big Data Congress (10 czerwiec 2019)

AI i Big Data to potężne połączenie, które kształtuje przyszłość firm i tego, w jaki sposób budują one wartość swoich danych oraz możliwości analityczne. To zestaw dwóch niesamowitych, nowych technologii, które mają potencjał, by wybić przedsiębiorców poza status quo i pozwolić na dostosowanie się do dynamiki rynku. Rada Programowa dotycząca 11. edycji AI & Big … Czytaj więcej »

Wielka Gala Industry & AI Night

12 marca 2019 r. o godz. 19:00 w Sheraton Warsaw Hotel, odbyła się Wielka Gala Industry & AI Night, podczas której zostały rozdane nagrody w ramach konkursu AI Awards. Wydarzenie oraz Aukcje Fundacji Dziecięca Fantazja poprowadziła Agnieszka Cegielska. Wśród laureatów konkursu AI Awards znaleźli się: Big Data Innovator – Adform Adform jest globalnym dostawcą rozwiązań … Czytaj więcej »

Wykorzystanie technologii przyszłości, podczas 10. AI & BIg Data Congress

12-13 marca w Sheraton Warsaw Hotel odbył się AI & Big Data Congress. Dzięki dużej ilości use case’ów i krótkich debat, kongres w dynamiczny sposób przedstawił kierunek w jakim zmierza cały świat i podał pragmatyczne przykłady wdrożeń, które mają już swoje zastosowanie w firmach. W tym sezonie duetem dla tego projektu było Forum Nowoczesnej Produkcji. … Czytaj więcej »