Laureaci 2019


Laureaci Konkursu AI Awards

Big Data Innovator – Adform

Adform jest globalnym dostawcą rozwiązań ad tech. Został uznany przez firmę Gartner za jednego z liderów branży. Wykorzystuje zaawansowane techniki uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji do optymalizacji rynku sprzedaży reklam w Internecie oraz zapobiegania nadużyciom.

AI Innovator – Edward.ai

Za stworzenie jednego z pierwszych na świecie i pierwszego w Polsce inteligentnego asystenta wspomagającego pracę sprzedawców – Edwarda. Edward działa w tle telefonu komórkowego automatyzując czynności takie jak tworzenie notatek, podsumowań. Planuje kolejne kroki sprzedażowe oraz generuje inteligentne przypomnienia tym samym w znaczący sposób usprawniając pracę działów sprzedaży.

Person of the Year – Jarosław Królewski, CEO, Synerise

Za kierowanie jedną z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych na świecie w dziedzinie sztucznej inteligencji i big data opierającej swój rozwój na innowacji, konkurującej z największymi podmiotami w branży. Jarosław Królewski to inwestor, naukowiec, przedsiębiorca i filantrop, autor bestsellerowych publikacji oraz laureat wielu nagród.

Śledź nasze wydarzenie


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej

Informacje logistyczne