VIII Big Data & AI Congress już 18-19 kwietnia 2018 r.

Najważniejszym know how współczesnego biznesu jest wiedza o tym jakie dane posiadamy, jak je rozumieć oraz jak wykorzystać je biznesowo. Big Data stanowi klucz do sukcesu nowoczesnej firmy i podnoszenia jej konkurencyjności w dynamicznie zmiennym środowisku biznesowym – dlatego też zapraszamy na VIII już edycję Big Data & AI Congress, który odbędzie się 18 – … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej VIII edycji Big Data & AI Congress

Dnia 10.01.2018 r. w Villi Foksal w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej VIII edycji Big Data & AI Congress, działająca pod przewodnictwem Tomasza Motyla, Chief Innovation Officer, Alior Bank, a Honorowym Przewodniczącym Rady jest – Prof. dr hab. Witold Abramowicz, Kierownik Katedry Informatyki Ekonomicznej, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. W spotkaniu udział wzięli prezesi największych … Czytaj więcej »

VII BIG DATA & AI: Think Big Congress

W dniach 17-18 października 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się już 7. edycja Konferencji BIG DATA & AI: Think Big Congress. Wydarzenie to stanowi unikalne, prestiżowe i ugruntowane na rynku spotkanie najważniejszych przedstawicieli kluczowych dla gospodarki sektorów biznesu, administracji rządowej i samorządowej, mediów oraz nauki. Tegoroczna edycja zgromadziła 321 uczestników, którzy wzięli … Czytaj więcej »

VII BIG DATA & AI: Think Big Congress

Już 17-18 października 2017 r. w Hotel Sheraton w Warszawie odbędzie się Kongres będący odpowiedzią na nową rewolucję technologiczną w biznesie. Wydarzenie stanowi unikalne i prestiżowe spotkanie najważniejszych przedstawicieli biznesu, administracji publicznej oraz nauki. Tegoroczna odsłona Kongresu będzie się skupiać wokół zagadnień związanych z big data oraz sztuczną inteligencją. Nasi prelegenci poruszą tematy dotyczące odpowiedzialności … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej BIG DATA & AI: Think Big Congress

Dnia 23 czerwca 2017 r. w Hotelu Westin w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej BIG DATA & AI: Think Big Congress. Podczas spotkania czołowi eksperci ustalili zakres merytoryczny jesiennej edycji wydarzenia. Już niebawem opublikujemy szczegółowy program konferencji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną fotorelacją z posiedzenia Rady Programowej.

Posiedzenie Rady Programowej BIG DATA: Think Big CEE Congress

Dnia 13 stycznia 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej VI BIG DATA: Think Big CEE Congress. Celem obrad było ustalenie zakresu tematycznego kolejnej edycji Kongresu, który odbędzie się w ramach FutureTech w dniach 24-25 maja 2017 r. w Multikinie w Złotych Tarasach w Warszawie. FutureTech to wydarzenie, na które … Czytaj więcej »